Zoeken
Nieuwsbrief
Rubrieken
Anno en Sportgeschiedenis WK special (5)
Atletiek (326)
Auto- en motorsport (80)
Ballen (26)
Basketbal (49)
Boksen (138)
Bowls (2)
Cerilly en de Tour de France (2)
Cricket (19)
Darts (10)
De Klassieker (149)
De verjaardag van Bep van Klaveren (19)
Diversen (15)
EK dagboek (28)
EK voetbal 2008 (67)
Gegroet Beijing, hier Olympia! (15)
Gewichtheffen (12)
Golf (11)
Het ontstaan van de Spelen (38)
Het stadioncomplex (9)
Hockey (52)
Honk- en softbal (20)
Judo (35)
Karin in Peking (9)
Lacrosse (4)
Nederlands goud (116)
Nico Scheepmaker Beker (67)
Olympisch Stadion Amsterdam (517)
Olympisch vuur (76)
Olympische Spelen Algemeen (204)
Olympische Winterspelen (225)
Olympische Zomerspelen (795)
Op weg naar Peking (558)
Opmerkelijke sporten (16)
Overig (211)
Paardensport (42)
Persberichtmomenten (10)
Politiek (4)
Roeien (46)
Rugby (26)
Schaatsen (467)
Schermen (13)
Schietsport (10)
Snooker (22)
Sport (niet) in beeld (15)
Sport en politiek (457)
Sport in beeld (602)
Sportboeken (647)
Sportdocumentaires IDFA 2010 (10)
Sportdvd's (38)
Sportfilmfestival Den Bosch (21)
Sportjournalistiek (116)
Tennis (85)
Turnen (42)
Uncategorized (4)
Vergeten sporthelden (108)
Voetbal (2035)
Volleybal (17)
Werk (1)
Wielrennen (686)
Zeilen (24)
Zwemmen (116)
Subside Sports
KillerTees T-shirts
Voetbalkleding
Vakantie Griekenland
Voetbalshirts.com
Fotogeschenken
Druh Belts
Teamkleding
MEC Training
Aart Kok Vouwwagens
Combi-Camp Vouwwagens
Tuinhuisjes & paardenboxen
Multimediaal
Olympische stadions in de tijd, De Feyenoord sportquiz, Sportnieuws op de kaart, een tag cloud, en het Sportbeeld van de dag archief. Kijk verder »
Sportbeeld van de dag
The best moments of Arnold SchwarzeneggerSven Kramer wil Elfstedentocht winnen
31-1-2006Sven Kramer heeft ambities. Hij wil de Elfstedentocht winnen.
Een dikke week voor aanvang van de Olympische Winterspelen speculeren we er al op los hoe het voor Nederland gaat aflopen. Van met name Sven Kramer wordt veel verwacht als het Nederlandse antwoord op het verwachte Amerikaanse schaatsgeweld. Maar de ambities van Kramer gaan veel verder dan alleen olympisch succes. Hij wil namelijk ook de Elfstedentocht winnen!
Met het oog op de Winterspelen heeft Sport International een speciale editie uitgegeven met daarin een groot interview met Kramer. Op opvallend nuchtere wijze analyseert hij zichzelf, zijn kansen op de Winterspelen en de hoge verwachtingen. Dan volgt de vraag: "Je eerste Spelen zijn om ervaring op te doen, zeggen mensen die het weten kunnen."
Kramer: "Welnee! Wie weet of je over vier jaar nog zo goed bent? Ik wil nu een goede Spelen rijden, en dan vier jaar aan zet zijn met EK''s en WK''s. Allrounden vind ik hartstikke mooi. En ik ga volgend jaar marathons rijden, samen met Carl Verheijen. Lijkt me leuk, en ik moet toch een beetje trainen voor als de Elfstedentocht komt. Die wil ik ooit nog een keer winnen!"
Goed streven! En olympisch goud én de Elfstedentocht. Voor zover mij bekend is geen enkele Elfstedenwinnaar er ooit in geslaagd dat voor elkaar te krijgen.
En nu maar hopen dat er geen Tocht wordt uitgeschreven op 7 februari, want dat is wel heel erg kort voor de 5000 meter mannen.





geplaatst op: 31-1-2006 14:38:28u. | e-mail | website