Zoeken


Nieuwsbrief

Vul uw e-mailadres in
om onze nieuwsbrief te ontvangen!



Sportus.nl; Where Sports Meets Fashion

Rubrieken

RSS feed Anno en Sportgeschiedenis WK special
Anno en Sportgeschiedenis WK special (5)
RSS feed Atletiek
Atletiek (326)
RSS feed Auto- en motorsport
Auto- en motorsport (80)
RSS feed Ballen
Ballen (26)
RSS feed Basketbal
Basketbal (49)
RSS feed Boksen
Boksen (138)
RSS feed Bowls
Bowls (2)
RSS feed Cerilly en de Tour de France
Cerilly en de Tour de France (2)
RSS feed Cricket
Cricket (19)
RSS feed Darts
Darts (10)
RSS feed De Klassieker
De Klassieker (149)
RSS feed De verjaardag van Bep van Klaveren
De verjaardag van Bep van Klaveren (19)
RSS feed Diversen
Diversen (15)
RSS feed EK dagboek
EK dagboek (28)
RSS feed EK voetbal 2008
EK voetbal 2008 (67)
RSS feed Gegroet Beijing, hier Olympia!
Gegroet Beijing, hier Olympia! (15)
RSS feed Gewichtheffen
Gewichtheffen (12)
RSS feed Golf
Golf (11)
RSS feed Het ontstaan van de Spelen
Het ontstaan van de Spelen (38)
RSS feed Het stadioncomplex
Het stadioncomplex (9)
RSS feed Hockey
Hockey (52)
RSS feed Honk- en softbal
Honk- en softbal (20)
RSS feed Judo
Judo (35)
RSS feed Karin in Peking
Karin in Peking (9)
RSS feed Lacrosse
Lacrosse (4)
RSS feed Nederlands goud
Nederlands goud (116)
RSS feed Nico Scheepmaker Beker
Nico Scheepmaker Beker (67)
RSS feed Olympisch Stadion Amsterdam
Olympisch Stadion Amsterdam (517)
RSS feed Olympisch vuur
Olympisch vuur (76)
RSS feed Olympische Spelen Algemeen
Olympische Spelen Algemeen (204)
RSS feed Olympische Winterspelen
Olympische Winterspelen (225)
RSS feed Olympische Zomerspelen
Olympische Zomerspelen (795)
RSS feed Op weg naar Peking
Op weg naar Peking (558)
RSS feed Opmerkelijke sporten
Opmerkelijke sporten (16)
RSS feed Overig
Overig (211)
RSS feed Paardensport
Paardensport (42)
RSS feed Persberichtmomenten
Persberichtmomenten (10)
RSS feed Politiek
Politiek (4)
RSS feed Roeien
Roeien (46)
RSS feed Rugby
Rugby (26)
RSS feed Schaatsen
Schaatsen (467)
RSS feed Schermen
Schermen (13)
RSS feed Schietsport
Schietsport (10)
RSS feed Snooker
Snooker (22)
RSS feed Sport (niet) in beeld
Sport (niet) in beeld (15)
RSS feed Sport en politiek
Sport en politiek (457)
RSS feed Sport in beeld
Sport in beeld (602)
RSS feed Sportboeken
Sportboeken (647)
RSS feed Sportdocumentaires IDFA 2010
Sportdocumentaires IDFA 2010 (10)
RSS feed Sportdvd's
Sportdvd's (38)
RSS feed Sportfilmfestival Den Bosch
Sportfilmfestival Den Bosch (21)
RSS feed Sportjournalistiek
Sportjournalistiek (116)
RSS feed Tennis
Tennis (85)
RSS feed Turnen
Turnen (42)
RSS feed Uncategorized
Uncategorized (4)
RSS feed Vergeten sporthelden
Vergeten sporthelden (108)
RSS feed Voetbal
Voetbal (2035)
RSS feed Volleybal
Volleybal (17)
RSS feed Werk
Werk (1)
RSS feed Wielrennen
Wielrennen (686)
RSS feed Zeilen
Zeilen (24)
RSS feed Zwemmen
Zwemmen (116)



Ads
Subside Sports
KillerTees T-shirts
Voetbalkleding
Vakantie Griekenland
Voetbalshirts.com
Fotogeschenken
Druh Belts
Teamkleding
MEC Training
Aart Kok Vouwwagens
Combi-Camp Vouwwagens
Tuinhuisjes & paardenboxen

Add to Google

Multimediaal

Olympische stadions in de tijd, De Feyenoord sportquiz, Sportnieuws op de kaart, een tag cloud, en het Sportbeeld van de dag archief. Kijk verder »



Jury oordeelt met een ernstige glimlach

22-2-2006

Omdat humor een veel te serieuze zaak is om alleen maar aan grappenmakers over te laten, vraagt de jury het gehoor deze zittingen niet al te ernstig te nemen. Niet omdat de jury "democratisch" zestien miljoen mensen naast zich duldt, maar omdat het zo is. De zitting over de olympische metrische mannenmijl is geopend, dus het wordt tijd om te staan.

De jury wenst niet al te serieus worden genomen
De jury heeft post ontvangen en leest voor: ''Als de actuele schaatsranglijst gemaakt was om te voorspellen wie de 1500 m op de OS gaat winnen, was Tuitert er wel af gehaald. De ranglijst geeft alleen aan wie er gemiddeld het beste is (gemeten over de laatste twee jaar). Dit hoeft natuurlijk niet te betekenen dat deze schaatser ook wint op de OS. Ik vind het een beetje te makkelijk om zo op deze ranglijst in te hakken. Je mag best beweren dat de ranglijst geen erg goede hulp is bij het voorspellen van Olympische winnaars. Dit bevestigt het speciale karakter van de OS.'' De jury had al gesproken met woordvoerder Gert Klooster van de computer: "De Nederlandse schaatsers maken dus volgens deze berekeningen weinig kans op een gouden medaille indien de resultaten uit het recente verleden worden gespiegeld naar de toekomst?" Klooster: "Ja, zo zou je dat wel kunnen zeggen." "Maar jullie voorspelden vorige maand nog dat Shani Davis wereldkampioen sprint zou worden en daar klopte niets van." "Dat is waar, maar dat kwam onder andere omdat hij zich misschien verstopte om niet teveel aandacht te trekken." "Dus uiteindelijk kan een sporter zich anders gedragen dan een computermodel denkt?" "Gelukkig wel." Over naar de orde van de dag. OmdatTuitert niet meedeed, heeft de computer nu wel een halve punt extra verdiend! De metrische mijl Dit is wat de computer had berekend: 1. Shani Davis USA 2. Mark Tuitert NED 3. Chad Hedrick USA Omdat Tuitert niet meedeed aan de 1.500 meter - hetgeen bekend was bij de computer - zoeken we naar een andere beste Nederlander, die wel meedeed. Op nummer zes staat Erben Wennemars, dus neemt de jury die naam. En aldus geschiedde: 1. Enrico Fabris ITA 2. Shani Davis USA 3. Chad Hedrick USA Beste Nederlander 4. Simon Kuipers Nummer drie is goed berekend en dat betekent anderhalve punt, zoals was aangekondigd. We gaan daarom van een score van 3+ naar een 5-. 1500 meter vrouwen De volgende berekening is: 1. Anni Friesinger GER 2. Cindy Klassen CAN 3. Ireen Wüst NED Morgen is de volgende zitting en wordt een nieuw hoofdstuk geschreven in dit Dossier.
Ook de jury heeft nu wel zin in een sigaar
Gerelateerde artikelen 0+ voor de computer Olympische voorspellers pakken weer eens punt Jan Bos benadeeld door start in buitenbaan 1000 m Zege Russische sprintster vooraf niet berekend Olympisch computerprogramma had niets goed Opnieuw één (1) punt voor de voorspellers Eén punt voor de voorspellers Computer is tegen Nederlandse schaatsers

Subside Sports - Grootste aanbod voetbalshirts

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst bij dit artikel.


Sportus.nl
Headliner.nl