Zoeken
Nieuwsbrief
Rubrieken
Anno en Sportgeschiedenis WK special (5)
Atletiek (326)
Auto- en motorsport (80)
Ballen (26)
Basketbal (49)
Boksen (138)
Bowls (2)
Cerilly en de Tour de France (2)
Cricket (19)
Darts (10)
De Klassieker (149)
De verjaardag van Bep van Klaveren (19)
Diversen (15)
EK dagboek (28)
EK voetbal 2008 (67)
Gegroet Beijing, hier Olympia! (15)
Gewichtheffen (12)
Golf (11)
Het ontstaan van de Spelen (38)
Het stadioncomplex (9)
Hockey (52)
Honk- en softbal (20)
Judo (35)
Karin in Peking (9)
Lacrosse (4)
Nederlands goud (116)
Nico Scheepmaker Beker (67)
Olympisch Stadion Amsterdam (517)
Olympisch vuur (76)
Olympische Spelen Algemeen (204)
Olympische Winterspelen (225)
Olympische Zomerspelen (795)
Op weg naar Peking (558)
Opmerkelijke sporten (16)
Overig (211)
Paardensport (42)
Persberichtmomenten (10)
Politiek (4)
Roeien (46)
Rugby (26)
Schaatsen (467)
Schermen (13)
Schietsport (10)
Snooker (22)
Sport (niet) in beeld (15)
Sport en politiek (457)
Sport in beeld (604)
Sportboeken (648)
Sportdocumentaires IDFA 2010 (10)
Sportdvd's (38)
Sportfilmfestival Den Bosch (21)
Sportjournalistiek (116)
Tennis (85)
Turnen (42)
Uncategorized (4)
Vergeten sporthelden (108)
Voetbal (2039)
Volleybal (17)
Werk (1)
Wielrennen (686)
Zeilen (24)
Zwemmen (116)
Subside Sports
KillerTees T-shirts
Voetbalkleding
Vakantie Griekenland
Voetbalshirts.com
Fotogeschenken
Druh Belts
Teamkleding
MEC Training
Aart Kok Vouwwagens
Combi-Camp Vouwwagens
Tuinhuisjes & paardenboxen
Multimediaal
Olympische stadions in de tijd, De Feyenoord sportquiz, Sportnieuws op de kaart, een tag cloud, en het Sportbeeld van de dag archief. Kijk verder »
Sportbeeld van de dag
Pierre de Coubertin's Mythe van de TsaarBoek en dvd over gouden PSV-seizoen
Door Jurryt van de Vooren 8-2-2008In april verschijnt het boek 1988 – de reconstructie van een gouden seizoen van Jeroen van den Berk. Hierin beleven we opnieuw dat PSV precies twintig jaar geleden de Europa Cup 1 won. Als extra komt er een dvd met de hoogtepunten van dat jaar. Niet wachten tot april maar nu al bestellen? Hier! De beelden van de finale tegen Benfica staan hier.

Vreugde en ontroering bij Frank Arnesen (r) en Edward Linskens nadat PSV zich ten koste van Real Madrid had geplaatst voor de finale. ANP Fotoarchief
Uitgeverij De Boekenmakers meldt:
Onder leiding van de jonge trainer Guus Hiddink vormt PSV in seizoen 1987-1988 een hecht collectief, waarin individuele klasse ondergeschikt is aan het teambelang en onderlinge discipline wordt gekoppeld aan mentale hardheid. Twintig jaar later laat Jeroen van den Berk dat gouden voetbaljaar herleven door middel van deze historische reconstructie, vanaf de dramatische voorbereidingsperiode tot en met de winst van de Europacup I in Stuttgart. Daarmee transformeert PSV in het voorjaar van 1988 definitief van een succesvolle provincieclub naar een professioneel voetbalbolwerk met internationale uitstraling.
1988, de reconstructie van een gouden seizoen is een levendige herinnering voor alle voetballiefhebbers en PSV-supporters in het bijzonder. Aan het woord komen natuurlijk de hoofdrolspelers en betrokkenen van toen, worden de wedstrijden in de nationale competitie en de Europese opmars, inclusief de uitschakeling van het machtige Real Madrid en de heldenrol van doelman Van Breukelen in de finale, nauwkeurig beschreven en komen verborgen verhalen en minder bekende voetbalanekdotes weer naar voren. Inclusief een DVD met de hoogtepunten van dit unieke jaar.





ik hoop dat reker hem dus niet in handen krijgt
geplaatst op: 2-5-2008 17:10:57u. | e-mail
geplaatst op: 8-2-2008 20:14:17u. | e-mail | website