Zoeken
Nieuwsbrief
Rubrieken
Anno en Sportgeschiedenis WK special (5)
Atletiek (326)
Auto- en motorsport (80)
Ballen (26)
Basketbal (49)
Boksen (138)
Bowls (2)
Cerilly en de Tour de France (2)
Cricket (19)
Darts (10)
De Klassieker (149)
De verjaardag van Bep van Klaveren (19)
Diversen (15)
EK dagboek (28)
EK voetbal 2008 (67)
Gegroet Beijing, hier Olympia! (15)
Gewichtheffen (12)
Golf (11)
Het ontstaan van de Spelen (38)
Het stadioncomplex (9)
Hockey (52)
Honk- en softbal (20)
Judo (35)
Karin in Peking (9)
Lacrosse (4)
Nederlands goud (116)
Nico Scheepmaker Beker (67)
Olympisch Stadion Amsterdam (517)
Olympisch vuur (76)
Olympische Spelen Algemeen (204)
Olympische Winterspelen (225)
Olympische Zomerspelen (795)
Op weg naar Peking (558)
Opmerkelijke sporten (16)
Overig (211)
Paardensport (42)
Persberichtmomenten (10)
Politiek (4)
Roeien (46)
Rugby (26)
Schaatsen (467)
Schermen (13)
Schietsport (10)
Snooker (22)
Sport (niet) in beeld (15)
Sport en politiek (458)
Sport in beeld (604)
Sportboeken (648)
Sportdocumentaires IDFA 2010 (10)
Sportdvd's (38)
Sportfilmfestival Den Bosch (21)
Sportjournalistiek (116)
Tennis (85)
Turnen (42)
Uncategorized (4)
Vergeten sporthelden (108)
Voetbal (2039)
Volleybal (17)
Werk (1)
Wielrennen (686)
Zeilen (24)
Zwemmen (117)
Subside Sports
KillerTees T-shirts
Voetbalkleding
Vakantie Griekenland
Voetbalshirts.com
Fotogeschenken
Druh Belts
Teamkleding
MEC Training
Aart Kok Vouwwagens
Combi-Camp Vouwwagens
Tuinhuisjes & paardenboxen
Multimediaal
Olympische stadions in de tijd, De Feyenoord sportquiz, Sportnieuws op de kaart, een tag cloud, en het Sportbeeld van de dag archief. Kijk verder »
Sportbeeld van de dag
Pierre de Coubertin's Mythe van de TsaarEurosport verhuist naar Olympisch Stadion
Door Jurryt van de Vooren 21-4-2008Eurosport Benelux verhuist op 28 april van het Mediapark in Hilversum naar het Olympisch Stadion in Amsterdam. Dat is precies tachtig jaar nadat de Olympische Spelen in Amsterdam waren.

Eurosport is in 2008 official Olympic broadcaster van de Olympische Spelen van Beijing. Precies in dat jaar zet het bedrijf dus voet op Olympische bodem.
Danny Menken, Managing Director Eurosport Benelux, zegt hierover:
"De verhuizing naar het Olympisch Stadion is echt een mijlpaal voor Eurosport Benelux. Deze sportieve omgeving bij uitstek - waar de geest van vele overwinningen rondwaart – sluit naadloos aan bij de waarden van onze multimediagroep. Daarnaast krijgen wij de beschikking over een ruimte waarin wij niet alleen onze huidige activiteiten kunnen voortzetten maar ook nieuwe activiteiten kunnen gaan ontplooien om ons merk en onze organisatie nog meer te versterken. De duidelijke focus op sport en media van de gemeente Amsterdam en het Olympisch Stadion heeft de keuze voor deze locatie alleen nog maar meer versterkt."
Hans Lubberding, directeur Olympisch Stadion: "Wij zijn zeer verheugd met de komst van Eurosport naar het Olympisch Stadion Amsterdam. Met de vestiging van Eurosport, de officiële mediapartner van de Olympische Spelen in Beijing, worden het Olympisch verleden en de huidige én toekomstige Olympische Spelen met elkaar verenigd. En dat juist in het jaar waarin wij ons 80-jarige bestaan vieren. De gezamenlijke Olympische achtergrond biedt veel mogelijkheden om eigentijdse crossmediale activiteiten met elkaar te ontwikkelen, hierin zijn de eerste stappen al gezet. Wij kijken uit naar een vruchtbare en intensieve samenwerking met onze nieuwe ‘buren’ in Vak Noord van het monumentale Olympisch Stadion!"




