Zoeken
Nieuwsbrief
Rubrieken
Anno en Sportgeschiedenis WK special (5)
Atletiek (326)
Auto- en motorsport (80)
Ballen (26)
Basketbal (49)
Boksen (138)
Bowls (2)
Cerilly en de Tour de France (2)
Cricket (19)
Darts (10)
De Klassieker (149)
De verjaardag van Bep van Klaveren (19)
Diversen (15)
EK dagboek (28)
EK voetbal 2008 (67)
Gegroet Beijing, hier Olympia! (15)
Gewichtheffen (12)
Golf (11)
Het ontstaan van de Spelen (38)
Het stadioncomplex (9)
Hockey (52)
Honk- en softbal (20)
Judo (35)
Karin in Peking (9)
Lacrosse (4)
Nederlands goud (116)
Nico Scheepmaker Beker (67)
Olympisch Stadion Amsterdam (517)
Olympisch vuur (76)
Olympische Spelen Algemeen (204)
Olympische Winterspelen (225)
Olympische Zomerspelen (795)
Op weg naar Peking (558)
Opmerkelijke sporten (16)
Overig (211)
Paardensport (42)
Persberichtmomenten (10)
Politiek (4)
Roeien (46)
Rugby (26)
Schaatsen (467)
Schermen (13)
Schietsport (10)
Snooker (22)
Sport (niet) in beeld (15)
Sport en politiek (458)
Sport in beeld (604)
Sportboeken (648)
Sportdocumentaires IDFA 2010 (10)
Sportdvd's (38)
Sportfilmfestival Den Bosch (21)
Sportjournalistiek (116)
Tennis (85)
Turnen (42)
Uncategorized (4)
Vergeten sporthelden (108)
Voetbal (2039)
Volleybal (17)
Werk (1)
Wielrennen (686)
Zeilen (24)
Zwemmen (117)
Subside Sports
KillerTees T-shirts
Voetbalkleding
Vakantie Griekenland
Voetbalshirts.com
Fotogeschenken
Druh Belts
Teamkleding
MEC Training
Aart Kok Vouwwagens
Combi-Camp Vouwwagens
Tuinhuisjes & paardenboxen
Multimediaal
Olympische stadions in de tijd, De Feyenoord sportquiz, Sportnieuws op de kaart, een tag cloud, en het Sportbeeld van de dag archief. Kijk verder »
Sportbeeld van de dag
Pierre de Coubertin's Mythe van de TsaarDe beste historische sites krijgen een prijs
Door Jurryt van de Vooren 29-8-2008Het Historisch Nieuwsblad heeft een prijs voor de beste sites over geschiedenis. Wij van Sportgeschiedenis bevelen hiervoor Archief Forum en /Geschiedenis aan. Ook bevelen we onszelf aan en roepen onze lezers ons voor te dragen bij de jury - mail naar redactie@historischnieuwsblad.nl. De leden daarvan zullen wij daarna wel bewerken.

Bij Sportgeschiedenis is het altijd feest
Historisch Nieuwsblad schrijft:
De Archieven.nl-Prijs wordt jaarlijks uitgereikt aan de makers van de beste historische website van Nederland. De jury bestaat dit jaar uit historica en columnist Amanda Kluveld en Tweede-Kamerlid en historicus Ronald van Raak. Samen met een redactielid van Historisch Nieuwsblad beoordelen zij websites in vier categorieën: musea, verenigingen, archieven en themasites.
In elke categorie valt een eervolle vermelding te verdienen. Wie onbetwistbaar de beste historische website van Nederland maakt, krijgt de Archieven.nl-Prijs 2008. Die bestaat uit een geldbedrag van 2500 euro. De winnaar zal worden bekendgemaakt in Historisch Nieuwsblad nummer 1 van 2009.
Om een zo goed mogelijk beeld te krijgen van wat er aan geschiedenis op internet te vinden is, mogen lezers van Historisch Nieuwsblad hun favoriete websites aandragen. Een mailtje – met link naar de desbetreffende website – sturen naar redactie@historischnieuwsblad.nl is voldoende. Uiterlijk 10 oktober moeten de voordrachten binnen zijn. Alleen Nederlandse websites maken kans op de Archieven.nl-Prijs 2008.
Inzenders maken zelf ook kans op een prijs. Wie een website aandraagt, dingt mee naar een van de vijfentwintig prijzen naar eigen keuze: óf de Historische Scheurkalender 2009 (winkelwaarde € 14,95) óf het boek De Tweede Gouden Eeuw van Frederik H. Krueger (winkelwaarde € 19,95), plus één paar professionele archiefhandschoenen. Wie de winnende website nomineert, maakt kans op de dvd-box De Loopgravenoorlog (winkelwaarde € 39,95).
Aldus HN. Dat is dus duidelijk. Draag Sportgeschiedenis.nl voor als de meeste originele site over geschiedenis - hetgeen ook klopt. Daarna ga ik op bezoek bij jurylid Ronald van Raak om het een en ander te regelen.
En vergeet dus ook niet Archief Forum en /Geschiedenis voor te dragen. Onze dank is groot.





geplaatst op: 29-8-2008 11:38:12u. | website